به انجمن صنعت آبزیان استان بوشهر خوش آمدید

خوشه فرآوری آبزیان

خوشه فرآوری آبزیان

هیئت عالی‌رتبه دامپزشکی کشور عمان از مرکز قرنطینه دام بوشهر بازدید کردند

هیئت عالی‌رتبه دامپزشکی کشور عمان از مرکز قرنطینه دام بوشهر بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر، هیئت عالی‌رتبه دامپزشکی وزارت کشاورزی شیلات و منابع آبی کشور عمان و نماینده عمان در سازمان بهداشت جهانی دام از مرکز قرنطینه دام در بوشهر بازدید کردند.

نشست با مسئولان دامپزشکی استان بوشهر و بازدید از اسکله‌های صادراتی و دیگر مراکز مرتبط با حوزه دامپزشکی بوشهر از دیگر برنامه‌های این گروه عمانی در استان بوشهر است.

مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امروز با هماهنگی‌های صورت گرفته، تعدادی از مدیران دامپزشکی کشور عمان و هیئت همراه از قرنطینه دام که در استان بوشهر قرار دارد بازدید کردند.

دکتر مرتضی بحرانی اضافه کرد: در این مرکز دام‌هایی که به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌شوند، قرنطینه می‌شوند و سپس صادرات انجام می‌شود.

وی بازدید از بندر بوشهر، آزمایشگاه‌ها و مراکز مربوطه را از مهمترین اهداف این سفر و بازدید عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز در این بازدید اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف است که تلاش می‌شود زمینه حضور سرمایه‌گذاران فراهم شود.

احمد دشتی‌زاده با اشاره به سرمایه گذاری‌های صورت گرفته برای مرکز قرنطینه دام در استان بوشهر، از تلاش این سرمایه‌گذار برای ایجاد کشتارگاه بزرگ و سردخانه خبر داد و بیان کرد: همکاری لازم با سرمایه‌گذاران در این زمینه انجام می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من