به انجمن صنعت آبزیان استان بوشهر خوش آمدید

خوشه فرآوری آبزیان

خوشه فرآوری آبزیان

برگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح تشدید نظارت نوروز و رمضان 1401 در دشتی

برگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح تشدید نظارت نوروز و رمضان 1401 در دشتی

جلسه هماهنگی طرح تشدید نظارت بهداشت در ایام نوروز و ماه مبارک 1401 با حضور روسای شبکه بهداشت درمان و دامپزشکی دشتی و کارشناسان نظارت و بهداشت حرفه ای در سالن اجتماعات شبکه بهداشت درمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی ، صبح روز سه شنبه 17 اسفند، جلسه هماهنگی طرح تشدید نظارت بهداشت در ایام نوروز  و ماه مبارک 1401  با حضور روسای شبکه بهداشت درمان و دامپزشکی دشتی و کارشناسان نظارت و بهداشت حرفه ای در سالن اجتماعات شبکه بهداشت درمان برگزار شد .

در این جلسه  ابتدا مهندس احمدی ریاست شبکه بهداشت و درمان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، اشاره ای به  بیماری کرونا و سختی کار و فشردگی طرح های نظارتی شبکه بهداشت و درمان داشته و از پرسنل خدوم تقدیر و تشکر نمود سپس بر ضرورت طرح های تشدید نظارت تآکید و با توجه به بحث سفر های نوروزی طرح های تشدید نظارت بر اماکن عرضه را از اولویت های شبکه بهداشت و درمان دانست و از همکاری موثر دامپزشکی با مجموعه بهداشت تشکر کرد.

 در ادامه مهندس ایزدی رئیس دامپزشکی دشتی ضمن تقدیر و تشکر از شبکه بهداشت و درمان بابت همکاری در برگزاری جلسه ، همکاری بهداشت و درمان شهرستان دشتی  با دامپزشکی را بسیار چشم گیر دانسته و تآکید نمود که با همکاری دو مجموعه گام های بسیار موثری در راه ارتقا سطح بهداشت مواد غذایی در شهرستان برداشته شده است

مهندس ایزدی با بیان اینکه طرح تشدید نظارت دامپزشکی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان 1401 آغاز شده است ، تاکید نمودند که ؛ این طرح را یکی از بزرگترین طرح های سازمان دامپزشکی کشور در سال 1401 با هدف تآمین و تضمین سلامت فرآورده های خام دامی معرفی نمود و در این مدت  بیش از یکصد مرکز عرضه تحت پوشش نظارتی قرار می گردد . در ادامه مهندس آرزو جمشیدی کارشناس بهداشت محیط دشتی گزارشی از اقدامات انجام شده را بیان داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من