به انجمن صنعت آبزیان استان بوشهر خوش آمدید

خوشه فرآوری آبزیان

خوشه فرآوری آبزیان

کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرغ تاریخ گذشته در شهرستان دشتی

کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرغ تاریخ گذشته در شهرستان دشتی

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی گفت : در اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرغ منجمد تاریخ گذشته در شهرستان دشتی کشف و جهت تعیین تکلیف ضبط شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر، احمد ایزدی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی در گفتگویی عنوان کرد : در اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرغ منجمد تاریخ گذشته در شهرستان دشتی کشف و جهت تعیین تکلیف ضبط شد.

 

ایزدی افزود: پیرو گزارش دریافتی شهروندان به مسئولان شهرستان در خصوص مرغ منجمد تاریخ گذشته، بازرسان دامپزشکی با همکاری ستاد تنظیم بازار شهرستان شامل فرمانداری ، جهاد کشاورزی ، شبکه بهداشت و همراهی نیروی های امنیتی به محل مورد نظر مراجعه و  ۶۴۲ کیلوگرم مرغ منجمد تاریخ گذشته کشف و ضبط شد و در ادامه روند این پرونده با همکاری مراجع قضایی بر اساس مقررات اقدام خواهد شد .

 

وی تاکید کرد: از همه شهروندان درخواست می شود مواد خام پروتئینی را از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی خریداری کنند و در صورت مشاهده تخلف بهداشتی در تولید ، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی مراتب را به سامانه ۱۵۱۲ دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

 

 ۱۵۱۲ ارتباط با دامپزشکی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من