به انجمن صنعت آبزیان استان بوشهر خوش آمدید

خوشه فرآوری آبزیان

خوشه فرآوری آبزیان

نشست مدیر کانال خبری دیلم نیوز با رئیس دامپزشکی شهرستان دیلم

نشست مدیر کانال خبری دیلم نیوز با رئیس دامپزشکی شهرستان دیلم

درویشی خبرنگار و مدیر دیلم نیوز در این نشست ضمن خسته نباشید و خداقوت خدمت  رئیس دامپزشکی و همکاران ایشان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز در خصوص نظارت بهداشتی بر اماکن عرضه فرآورده های خام دامی در این ایام سوال پرسیدند.

 

موسائی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دیلم: از ۱۴ اسفند ماه لغایت پایان ماه مبارک رمضان، طرح تشدید نظارت و کنترل بهداشتی دامپزشکی بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی اجرا خواهد شد. در این طرح تمامی مراکز عرضه مواد خام دامی، سردخانه ها، رستورانها و سایر مراکز تحت نظارت دامپزشکی توسط دو اکیپ ثابت و سیار تحت نظارت بازرسین شبکه دامپزشکی دیلم قرار خواهند گرفت. در هفته اول این طرح تا کنون ۸۷ مرکز عرضه و ۱۱۹ لاشه گاو و گوسفند بازرسی و میزان ۱۲ کیلوگرم فرآورده خام دامی ضبط و معدوم سازی گردید و همچنین در این راستا یک پرونده تخلف بهداشتی تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

 

وی تاکید کرد شهروندان محترم مواد خام دامی نظیر گوشت، مرغ، ماهی، میگو، تخم مرغ و … را از مراکز معتبر و تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه و موارد تخلف بهداشتی را با شماره ۳۳۲۴۲۱۲۰ به بازرسین بهداشتی شبکه دامپزشکی اطلاع دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من